Zoeken...
Uitgelicht
Informatie i.v.m. coronavirus (COVID-19) - Mogelijke vertraging bij levering - Klik hier voor actuele informatie en veelgestelde vragen.
home >
afbeelding kan van het origineel afwijken
afbeelding kan van het origineel afwijken

Ubiquiti UF-MM-1G SFP Fiber Multimode module

Voor 22:00 besteld zelfde dag verzonden. meer informatie
10+ op voorraad
€ 19,95*
Verzendkosten va € 5,95*Overzicht verzendkosten
De UF-MM-1G Ubiquiti een SFP Fiber Multimode module met een bereik tot 550m en een data overdrachtssnelheid tot 1,25 Gbit / s.
0 sterren0 sterren0 beoordelingen
EAN0810354025907
Artikelcode1249160
FabrikantscodeUF-MM-1G

Product Type Transceiver

Netwerk aansluitingen

SFP 1

Netwerk algemeen

Apparaattype Transceiver
Interface SFP module

Verzendgewicht

Berekend 53g

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.

Geef je mening over dit product: » beoordelen

function OnLoad() {}